Yazılım Geliştirme

 

Yazılım nedir?

Yazılım; elektronik parçaların birbiriyle haberleşmesini sağlayarak kullanıcısının iş süreçlerini kısaltan, iletişimi sağlayan, verimliliği arttıran çeşitli görevler için hazırlanmış programlardır.

Günümüzde en çok geliştirilen yazılım türleri; web yazılım, mobil yazılım ve masaüstü yazılımlardır. Birkaç yıl öncesine kadar masaüstü yazılımı yaygın olarak kullanılmaktaydı fakat İnternetin tüm dünyada yaygınlaşması ve hızlanmasıyla birlikte web yazılım ve mobil yazılım daha çok üretilmeye başlandı. Hızlı yayılmasının nedenleri; kolay kurulum ve kullanıcısına hızlı ulaşması ve ihtiyaçları net olarak karşılmasıdır.

Özel yazılım nedir?

İş süreçlerini kısaltan ve şirket verimliliğini arttıran yazılımlardır. Muhasebe yazılımları, proje yönetim sistemleri, teklif yönetim sistemleri, ik sistemleri gibi çeşitli görevleri olan yazılımlardır. Bu tür yazılımlar şirket ihtiyaçlarına göre web yazılım veya mobil uygulama olarak geliştirilebilmektedir.

Özel yazılım geliştirme avantajları;

Özel Yazılım Neden Gereklidir?

İş süreçleriniz sektörünüze göre farklılık gösterebildiğinden hazır paket sistemlerdeki özellikler ihtiyaçlarınızı karşılamamaktadır. Hazır paket sistemler tüm sektörlerin genel ihtiyaçlarına göre tasarlandığı için üzerinde geliştirmeyi ancak sağlayıcı firma istediği zaman yapabilmektedir ve bu geliştirmelerin yapılma süreçleri uzun olabilmektedir.

Zaman ve maliyet kaybı yaşamadan iş süreçlerinizi kısaltmak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve sonradan çıkabilecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel yazılım geliştirme çözümlerini tercih edebilirsiniz.

Özel Yazılım Sistemlerinin Hazır Sistemlerden Farkları Nelerdir?

En önemli avantajı gelişime açık bir yapıda olmasıdır. Özel yazılım, ihtiyaçlarınızın sonradan belirginleşmesi, artması, değişmesi gibi durumlardan etkilenmez bu senaryolara her zaman hazırlıklıdır.

Diğer sistemlerle entegrasyon kolaylıkla sağlanabilmektedir. Bu sayede verilerinizi tek bir yerde toplayabilir ve raporlayabilirsiniz.

Özel yazılım projeleri şirketinizin iş süreçlerine uyarlanır. Hazır paket sistemlerinde iş süreçlerinizi değiştirmek zorunda kalabilir, iş süreçlerini uzatabilir.

Özel yazılım projeniz şirketinize ait olmaktadır, paket sistemler genelde lisans ücretleriyle kiralanmaktadır.

Paket sistemlerde fazla olan, kullanılmayan birçok özellik bulunduğundan yavaş çalışmaktadır. Özel yazılım projeniz ihtiyaçlarınıza odaklanıp üretildiğinden yüksek performans ile çalışmaktadır.

Projenizi tablet, mobil gibi farklı platformlarda kullanabilir ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilirsiniz.

Özel yazılım geliştirme hizmeti profesyonel yazılım dili ile kodlaması yapılmaktadır. Bu sayede güncel bir yazılıma yatırım yapmış olursunuz. Hazır paket sistemlerin birçoğu eski yazılım dilleriyle oluşturulduğundan geliştirmelerin yapılması oldukça zor ve maliyetlidir.

 

Özel yazılım geliştirme; profesyonel beceri ve tecrübe gerektiren analiz, tasarım, kodlama, güvenlik ve tutundurma çalışmalarının tamamından oluşmaktadır. Bu yüzden çalışacağınız yazılım firmasının kesinlikle deneyimli bir ekipten oluşması ve ihtiyaçlarınıza cevap veriyor olması önemlidir.

 

Yazılım Uzmanı Nedir Ne Yapar

Yazılım Uzmanı Nedir - Yazılım Uzmanı Ne Yapar ?

Uluslararası Sertifikalı Eğitimler Alarak Yazılım Uzmanı Olabilirsiniz !

Uzmanlık için gerekli eğitimleri alan ,en az lise mezunu ve temel İngilizce bilgisine sahip olan herkesYazılım Uzmanı olabilir. Aldığınız eğitimler sonunda gireceğiniz Sertifika Sınavları ile uzmanlığınızı tüm dünyada geçerli sertifikalarla belgeleyebilirsiniz. Tecrübenizi arttırarak ve ileri düzey sertifika sınavlarını vererek uzmanlığınızı daha da geliştirebilirsiniz. Yazılım Uzmanları SQL,C#,ASP.NET, XML,Java ve VB.NETgibi yazılım dillerini öğrenerek Web Tabanlı ve Windows Tabanlı programlar geliştirebilmektedirler. Dünyada en geçerli Yazılım Uzmanlığı Sertifikaları MCAD,MCSD ve MCPD gibi Microsoft Yazılım Uzmanlığı Sertifikalarıdır dır.

Desteğe İhtiyacınız varsa hemen bizi arayın?

Kaliteli destek ekibimiz sizin için sürekli olarak hazır beklemektedir. Lütfen telefon numaramızdan bize ulaşın : +90 532 595 49 87 / +90 532 595 49 87 / +90 532 595 49 87

  logo
  İSTANBUL BİLGİSAYAR DANIŞMANLIK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

BİZE ULAŞIN

  Şirinevler Mh. Mareşal Fevzi Çakmak Cd. Emel Apt. No: 21/3 Bahçelievler - İstanbul/Türkiye
  Tel : +90 212 552 92 00
  +90 212 552 66 36
  Fax : +90 212 552 38 09
  Gsm: +90 532 595 49 87
  E-mail: info@istanbulbilgisayar.com.tr